FIFA-BEST
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FIFA-BEST

Cel mai distractiv campionat de 08!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 .:Regulament:.

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 57
Data de înscriere : 31/12/2008

.:Regulament:. Empty
MesajSubiect: .:Regulament:.   .:Regulament:. Icon_minitimeSam Ian 03, 2009 1:21 pm

Regulament only4fun


.:Regulament:. Star3 Nu este permis patchul ce contine Liga 1 si Liga 2 din campionatul Romaniei.

.:Regulament:. Star3 Dupa meci, este recomandat ca jucatorii sa nu vorbeasca intre ei, cel mult
sa se felicite, pentru a evita injuriile, "suferintele", exagerarile,
insultele, calomniile, ironiile, etc.
.:Regulament:. Star3 Nu orice este permis in teren!
.:Regulament:. Star3 Jignirea unor user pe forum duce la eliminarea din campionat.
.:Regulament:. Star3 Nu injurati adversarul inainte de meci(dupa meci) ex(ai fost varza)pierdeti cu 3-0!
.:Regulament:. Star3 Nu faceti mi si mi de replyuri pa forum
.:Regulament:. Star3 Fiti FAIR-PLAY
.:Regulament:. Star3 Nu aveti voie sa dati direct din corner gol.
.:Regulament:. Star3 Nu aveti voie sa dati din corner pe bara.
.:Regulament:. Star3 Aveti voie sa folositi Q+W numai in terenul advers!!!!!!!!!!!!!
.:Regulament:. Star3 Vreau print cu cel care o dat Q+W sau o injurat etc...altfel nam cum sal depunctez
.:Regulament:. Star3 Pentru injurii aduse la adresa administatorului ve-ti primi 3 warn.
.:Regulament:. Star3 Pentru injurii aduse la adresa unui jucator ve-ti primi 1 warn
.:Regulament:. Star3 Nu exagerati cu Smiles-uri la mesaje limita este de 3 smilies daca depasiti numarul lor primiti 1 warn
.:Regulament:. Star3 Nu aveti voie sa depasiti bugetul in cazul in care il depasiti intentionat ve-ti fi dat afara din campionat.
.:Regulament:. Star3 La 6 warn-uri ve-ti fi dat afara automat!!
Sus In jos
http://fifa-best.forumers.ro
 
.:Regulament:.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-BEST :: FIFA-BEST (CU AJUTORUL VOSTRU VOM FI CE AM FOST! :: .:Regulament:.-
Mergi direct la: